KARTEK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KİMYA VE İLAÇ ENDÜSTRİSİ

Kimya Endüstrisi

Kimya endüstrisinde çok yüksek kaynak tüketimi szö konusudur. Sektör, enerji talebini önemli ölçüde azaltmayı başarmış olmasına rağmen, yüksek enerji maliyetleri, yüksek su tüketimi ve giderek daha da kısıtlayıcı hale gelen mevzuatlar gibi sorunlarla karşı karşıyadır. Bu nedenle enerji verimliliği, daha yüksek üretim ve tesisin çalışma süresinin artırılması, rekabette avantaj sağlayacak en önemli faktörlerdir.

Size memnuniyetle destek sunmaya hazırız. Kartek Kimya, üretimin ve tesis güvenliğinin iyileştirilmesinin yanı sıra kaynakların daha tasarruflu kullanılmasını sağlayacak son derece geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır.

İlaç Endüstrisi

İlaç sektörü, giderek artan rekabet ve mevzuat baskısına cevap verebilmelidir. Üretkenliğin artırılması ve kaynakların optimal kullanımı, ekonomik verimliliğinin de artmasına katkıda bulunacaktır. Soğutma suyu, kazan suyu ve atık su tesislerinize yönelik ekonomik şartlandırma konseptlerimiz, ekipmanlarınızın ömrünü uzatırken, verimliliği de arttırmaktadır. Ultra saf su ve ters Osmoz teknolojilerinde uzman bir firma olarak en yüksek beklentilere uygun kalitede su kullanımını sağlamaktayız.

Kartek Kimya’nın akıllı su arıtma teknolojsiyle rekabet avantajı sağlayın.

Bir uygulama seçiniz:

* Soğutma Suyu

* Kazan Suyu

* Atık Su

* Ters Osmoz